Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące gali Strife Tube 4. Ta rozegra się już w połowie marca w Legionowie. W walce wieczoru wystąpi bardzo dobrze znany Piotr Strus. Organizatorzy oficjalnie potwierdzili także co-main event.

Organizacja Strife nie zwalnia tempa, ogłaszając kolejne wydarzenie! Okazuje się, iż zrealizują oni dwie gale miesiąc po miesiącu. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się szczegółów związanych z lutowym eventem.

Zobacz także: Strife Tube 3 ogłoszone – pierwsze szczegóły dotyczące gali

Kibice będą mieli również okazję zobaczyć wydarzenie spod sztandaru Strife w marcu. 15 dnia tego miesiąca zawitają oni do Legionowa. Właśnie ogłoszono bohaterów głównych pojedynków.

W ramach main eventu w klatce wystąpi Piotr Strus (15-8-2). Zawodnik z przeszłością w KSW czy ACA będzie starał się wrócić na właściwe tory po trzech wcześniejszych przegranych. W ostatnich walkach zmuszony był uznawać wyższość dwukrotnie Rafała Haratyka (17-5-2) i raz Kacpra Karskiego (8-4). Póki co nieznany jest jego rywal.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W drugim najważniejszym starciu wieczoru rękawice skrzyżują natomiast Patryk Grabowski (3-1) wraz ze zdecydowanie bardziej doświadczonym od siebie w zawodowym MMA Piotrem Walawskim (12-10-1).

Źródło: Instagram/Strife