Patryk Duński (10-6-1, 6 KO, 2 SUB) podejmie Maxima Grabowicza (11-5, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 53, która 16 marca odbędzie się w Lubinie. Walkę zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej.

Patryk Duński ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Chwilę później wygrał przez TKO z Wojciechem Kawą. Również w Ostródzie w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. To były pretendent do tytułu mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Maxim Grabowicz z dobrej strony pokazał się w FEN podczas swojego debiutu, gdy na pełnym dystansie uległ minimalnie Adrianowi Zielińskiemu. Zawodnik trenujący w Warszawie przez większą część kariery był związany z organizacją M-1 Global, w której wygrał 7 pojedynków. Podczas gali w Lubinie zadebiutuje w kategorii lekkiej.

Zobacz także: Borowski z Dominem dodani do rozpiski FEN 53 w Lubinie

Karta walk:
77.1: Cezary Oleksiejczuk vs. Baurzhan Kuanyshbayev
83.9: Mateusz Janur vs. Łukasz Stanek
70.3: Damian Rzepecki vs. Giorgi Esiava
70.3: Patryk Duński vs. Maxim Grabowicz
65.8: Gracjan Miś vs. Patryk Likus
83.9: Tomasz Ostrowski vs. Mateusz Sosnowski
65.8: Michał Borowski vs. Paweł Domin
70.3: Michał Miłek vs. Adam Kowalski

Informacja prasowa