Szymon Kołecki prezentuje rewelacyjną formę, którą „można o kant …. potłuc” [WIDEO]

421
źródło: Szymon Kołecki/facebook

W minionym tygodniu dowiedzieliśmy się od Szymona Kołeckiego, że jego walka planowana na main event gali KSW 54 została odwołana. Były Olimpijczyk w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że jest bardzo rozżalony tym faktem, bo jego rywal wycofał się z pojedynku na dzień przed oficjalnym ogłoszeniem terminu.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Moja wcześniej potwierdzona walka wypadła, mam już generalnie wakacje. Nie żartuję, nie walczę w pojedynku, do którego się przygotowywałem. Zostały mi trzy sparingi do odpuszczenia treningów i dostałem sygnał w zeszłym tygodniu, dzień przed ogłoszeniem, że prawdopodobnie może do tego mojego starcia nie dojść, a we wtorek dostałem już potwierdzenie. (…) Przeciwnik powiedział, że nie może wyjść, bo ma kontuzję.

powiedział w wywiadzie Szymon Kołecki.

Fani natychmiast zaczęli wywoływać do tablicy Łukasza Jurkowskiego, gdyż to właśnie o zestawieniu z nim mówiło się od wielu miesięcy w kontekście kolejnej walki Kołeckiego. Juras odniósł się do wypowiedzi niedoszłego przeciwnika w obszernym wpisie, a dziś przedstawi też swoją wersję wydarzeń w programie „Jurasówka” w Newonce Radio.

Zobacz także: Łukasz Jurkowski wydaje oświadczenie w sprawie odwołanej walki z Szymonem Kołeckim

Tymczasem Kołecki postanowił zaprezentować swoim fanom, jaką formę przygotował na walkę z Jurkowskim i zamieścił krótkie nagranie wideo w swoich social mediach, okraszając je gorzkim komentarzem:

„Przygotowaną formę można o kant …. potłuc!!! Ale zrobię jeszcze lepszą!!! Motywacja się podwoiła!!! MANTO Polska / mantoshop.pl”

Walka Jurkowski – Kołecki prawdopodobnie odbędzie się jesienią. Obaj zawodnicy dotąd deklarowali, że chcą do niej doprowadzić.

źródło: Facebook/Szymon Kołecki