UFC zadbało o to, byśmy mieli pełny pogląd na całą historię przed trylogią Poirier vs. McGregor. Po wcześniejszym przypomnieniu ich drugiej batalii, amerykański gigant wraca do gali z numerem 178, gdzie wszystko się rozpoczęło…

Rywalizację pomiędzy Conorem McGregorem (22-5) oraz Dustinem Poirierem (27-6) można liczyć latami. Po raz pierwszy spotkali się we wrześniu 2014 roku. „Notorious” podchodził do konfrontacji po trzech kolejnych zwycięstwach pod sztandarem UFC i już wtedy był kreowany na przyszłą, wielką gwiazdę. Jeszcze przed samą walką udało mu się „wejść do głowy” rywala, dlatego sama robota w oktagonie nie potrwała zbyt długo. Irlandczyk posłał „Diamenta” na deski już w inauguracyjnej rundzie, dopisując do swojego rekordu kolejny, efektowny triumf.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ich drugi pojedynek rozstrzygnął się natomiast na korzyść reprezentanta American Top Team, stąd już niebawem skrzyżują rękawice po raz trzeci. Walka ta zwieńczy zaplanowaną na 10 lipca galę UFC 264, do której dojdzie w wielofunkcyjnej hali – T-Mobile Arena.

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship