Wygląda na to, że już niebawem Tecia Torres spróbuje zrobić podejście pod najlepszą piątkę kategorii słomkowej. Jak bowiem możemy wyczytać w jej mediach społecznościowych, 9 kwietnia zmierzy się z Mackenzie Dern. 

Tecia Torres (13-5) aktualnie zasiada na siódmej pozycji w oficjalnej klasyfikacji kategorii słomkowej. 32-latka znajduje się na fali trzech triumfów, w ramach której pokonywała takie przeciwniczki, jak Briannę van Buren (9-3), Sam Hughes (5-4) oraz Angelę Hill (13-11). Najwyraźniej wszystko to spowodowało, iż przy najbliższej okazji otrzyma szansę wejścia do czołowej piątki.

„Dostałam swoją walkę z TOP 5. 9 kwietnia wchodzę tam na UFC 273.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po drugiej stronie klatki stanie Mackenzie Dern (11-2), która jak dotąd pod sztandarem amerykańskiego giganta występowała ośmiokrotnie. Po raz ostatni widziana była w akcji, w październiku minionego roku, gdy skrzyżowała rękawice z reprezentanką Brazylii – Mariną Rodriguez (15-1-2). Pojedynek ten jednak nie ułożył się po jej myśli, dlatego finalnie musiała uznać wyższość rywalki, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Porażka ta przerwała jednocześnie jej wcześniejszą serię czterech zwycięstw.

Źródło: Twitter/Tecia Torres