Thiago Santos zarażony koronawirusem. Walka z Teixeirą ponownie odwołana

164
źródło: mmaindia.com

Już 3 października na gali UFC w Abu Dhabi miało dojść do walki pomiędzy Thiago Santosem (21-7) a Gloverem Teixeirą (31-7). Niestety u „Marrety” wykryto koronawirusa, przez co ten pojedynek został odwołany.

Jest to już druga taka sytuacja w przeciągu kilku tygodni. Zawodnicy mieli się ze sobą zmierzyć w walce wieczoru na UFC on ESPN+35, ale u Glovera Teixeiry zdiagnozowano koronawirusa, a walka została przełożona.

Thiago „Marreta” Santos jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. Większość swoich wygranych walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. Na UFC on ESPN+3 znokautował naszego rodaka Jana Błachowicza (26-8). W ostatnim boju na UFC 239 po bliskiej walce przegrał na punkty z Jonem Jonesem (26-1).

Glover Teixeira od lat zalicza się do czołówki w kategorii do 93 kilogramów. Aktualnie posiada świetną passę czterech wygranych z rzędu. W swoim poprzednim pojedynku na UFC on ESPN+29 pokonał przez TKO Anthony’ego Smitha (33-16).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zobacz także: Tomasz Narkun: Temat walki z Askhamem na ten moment jest zakończony

źródło: mmajunkie.com