Tomasz Sarara zawalczy o pas mistrzowski Celtic Gladiator w wadze ciężkiej K1

16

Już 6 października w londyńskim Yorkhall  odbędzie się wielka walka o mistrzostwo świata Celtic Gladiator w wadze ciężkiej w formule K1.

Tomasz Sarara (36-7) po wygraniu 15 pojedynków z rzędu (w kilku federacjach), dostał szansę walki o tytuł organizacji, a jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Luciano „Zamp” Zampieri (36-7).

Sarara to zawodnik, który ma za sobą liczne sukcesy na ringach amatorskich i zawodowych. Zawodnik wszechstronny, wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, zwycięzca bokserskiego turnieju Bigger’s Better z 2013 roku. O klasie Sarary świadczy również to, że swoje umiejętności od lat szlifuje pod okiem trenera Ernesta Hoosta, zwycięzcy najbardziej prestiżowego japońskiego turnieju K1 World GP. To właśnie pod jego okiem, ten wojownik nie przegrał jeszcze walki, a jego występy dostarczają niezapomnianych wrażeń.

„Zamp” to 33 letni fighter pochodzący z Brazylii. Podobnie jak jego przeciwnik, bardzo wszechstronnie wyszkolony, posiadacz 4 dana w Hapkido, z ogromnym doświadczeniem w kickboxingu, muay thai i  K1. Nie sposób opisać wszystkich sukcesów Luciano w Ameryce Łacińskiej. Oto zaledwie kilka ostatnich: NTF Niteroi Top Fight  Champion in Rio de Janeiro 2015, Champion SANDA Boxing Cup Contest Chinese Boxing Toledo 2016, Brazilian Champion of K-1 by IKC Brasil Toledo 2016.

To prawdziwa wisienka na torcie zbliżającej się gali  CG 14 Londyn. Kibice powinni zacierać ręce przed tym wydarzeniem. Tomek jest przekonany, że zanotuje 16. zwycięstwo z rzędu i stanie się posiadaczem pasa Celticu, jednak Zampieri podchodzi do tej walki z podobnymi zamiarami i apetytem na zwycięstwo.

Jedno jest pewne, obaj zawodnicy zrobią wszystko aby zatriumfować, a kibice z pewnością będą mieli czym nacieszyć oko.

 

Informacja prasowa