Nie będzie kolejnych prób zestawienia Khabiba Nurmagomedova (27-0) i Tony’ego Fergusona (24-3)?

Ali Abdelaziz, menadżer z grupy Dominance MMA, za pośrednictwem portalu MMAJunkie.com zdradził plany na przyszłość niepokonanego Nurmagomedova. Wierzy też, że Khabib nie musi nikomu nic udowadniać:

Największa finansowo walka, jaką może zrobić. Koniec końców, Khabib nie musi już z nikim walczyć o swoje dziedzictwo. Zrobił to, co zrobił. Ma rekord 27-0, z czego 12-0 w UFC, nigdy nie został obalony, nigdy nie został złapany, nigdy nie został znokautowany. Pogadajmy o mianie najlepszego zawodnika w historii. Brak PED. On powinien być na szczycie tej listy, bo nigdy z nikim nie przegrał.

Menadżer jasno twierdzi, że obecnie chodzi o najbardziej dochodowe pojedynki. Między innymi dlatego też Tony Ferguson odpada z rozgrywki.

A więc chcemy najkorzystniejsze finansowo walki, które może zrobić. W boksie, w MMA, gdziekolwiek. Uwielbiam Tony’ego Fergusona, ale to nie tak, mogę wam powiedzieć. Na sto procent Tony Ferguson nie będzie jego kolejnym przeciwnikiem – potrzebuję kogoś, kto sprzeda PPV. Na końcu to i tak będzie taka sama sytuacja. Khabib miał walczyć z Eddiem Alvarezem, pamietacie? Kiedy go wrzucono [na miejsce Conora McGregora], zrozumieliśmy, że to Conor przynosi zyski z PPV. Potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam sprzedać PPV.

Ale kiedy w ogóle Khabib Nurmagomedov powróci do klatki?

Nie mam pojęcia, nie jestem w stanie nic powiedzieć.

Źródło: mmafighting.com