Wygląda na to, że na początku przyszłego roku dojdzie do ogromnej gali w Europie! Mistrz wagi piórkowej – Ilia Topuria – zapowiada, iż UFC zawita na legendarny stadion, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywają Królewscy.

Serce Ilii Topurii (15-0) bije mocniej nie tylko przy okazji wydarzeń MMA, ale też rozgrywek piłkarskich. Mistrz kategorii piórkowej UFC niedawno miał okazję rozpocząć mecz Realu Madryt, czy spotkać się z uważanym przez wielu za jednego z najlepszych w historii – Lionelem Messim.

Zobacz także: Mistrz UFC, Ilia Topuria na spotkaniu z Messim

Okazuje się, iż największa organizacja MMA na świecie początkiem przyszłego roku planuje zawitać do stolicy Hiszpanii – Madrytu. Nie będzie to jednak kolejne, zwyczajne wydarzenie, ponieważ rozegrać ma się na legendarnym stadionie Santiago Bernabeu. Wszyscy, którzy śledzą piłkę nożną z całą pewnością zdają sobie sprawę z wyjątkowości tego miejsca.

Spektakularne miejsce. Oczywiście, że nadaje się do innych wydarzeń, niż mecze piłkarskie. Właśnie to zrobimy. W pierwszym kwartale następnego roku będziemy gościć UFC w Hiszpanii na Santiago Bernabeu. Kiedy ostatnio tam byłem, to miałem zaszczyt rozpocząć mecz. Zatrzymałem się na chwilę i wizualizowałem sobie wyjście do oktagonu na takim legendarnym stadionie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Topuria nadal pozostaje niepokonany w swojej zawodowej karierze. Pod sztandarem globalnego potentata zawalczył dotychczas siedmiokrotnie, pewnie pokonując wszystkich postawionych na jego drodze oponentów. Póki co nie wiadomo jeszcze, z kim stanie w szranki w najbliższym czasie.

Źródło: Instagram/mutuamadridopen, fot. Grafika: InTheCagePL | tudn.com, Angel Martinez/Getty Images