Norman Parke jest aktualnie dość rozchwytywaną personą na nadwiślańskim rynku. O jego usługi nieustannie upomina się kilka organizacji, jednakże czy wśród nich jest KSW? Właśnie o to postanowiliśmy go zapytać i jak się okazuje – „Stormin” z miłą chęcią ponownie zawitałby w okrągłej klatce. 

Pomimo dość burzliwych relacji z przedstawicielami organizacji, gdzie niejednokrotnie wywiązywały się pewne nieporozumienia, Norman Parke (28-7-1) z powodzeniem przez kilka lat toczył walki pod sztandarem największej, polskiej organizacji – KSW. Zdołał tam nawet sięgnać po tymczasowy pas mistrzowski, którego ostatecznie nie udało mu się zunifikować, przegrywając przed czasem z obecnie startującym w UFC, Mateuszem Gamrotem (19-1).

To właśnie występ z 10 lipca 2020 roku, był dla charyzmatycznego „Stormina” ostatnim w okrągłej klatce. Od tego czasu przewija się w różnych organizacjach, skupiając się przede wszystkich na pojedynkach w formule pięściarskiej. Pozstawało jednak pytanie – czy chciałby jeszcze kiedykolwiek powrócić do startów w KSW? Odpowiedź brzmi – jak najbardziej.

Z Martinem [Lewandowskim] mam dość regularny kontakt. Wysyła mi wiadomości: 'Jak się czujesz?, 'Kiedy wrócisz, bo potrzebujemy sprzedać trochę więcej PPV’. Chciałbym jeszcze zawalczyć dla KSW. Dajcie mi z trzy miesiące, żebym doprowadził się do stanu, gdzie na co dzień będę ważył około maksymalnie 80 kilogramów. Wtedy ponownie będę mógł startować w kategorii lekkiej. Wiem, że Borys [Mańkowski] się tam przeniósł i jest gotów, by walczyć o pas. Jest kilka ciekawych zestawień. Chciałbym zmierzyć się z Ziółkowskim i ponownie z Borysem w MMA, ponieważ pierwsze starcie było naprawdę dobre. Właśnie tam rozpocząłem swoją karierę w Polsce. Trzeba odsunąć to całe g*wno, które się wydarzyło na bok. Chętnie ponownie zawalczę dla KSW. Myślę, że w przyszłym roku mnie tam zobaczycie. 

Parke po raz kolejny wystąpi dzisiejszego wieczoru. Podczas EFM Show 2 zmierzy się w boksie z Maciejem Jewtuszką (12-5). Już podczas ceremonii ważenia, zawodnicy nie szczędzili sobie „komplementów”, z czego wywiązała się niemała awantura, co może być przesłanką dla naprawdę interesującej konfrontacji.