Największa organizacja w Europie ogłosiła w niedzielę dodanie trzech nowych pojedynków do gali ACB 92, która odbędzie się 25 sierpnia w szwedzkim Malmo.

Plasujący się na #3 miejscu w dywizji półśredniej Arbi Agujev (25-7, 2NC) zmierzy się z Ismaelem de Jesusem (17-6-1). Reprezentant Austrii znajduje się obecnie na fali czterech kolejnych wiktorii, natomiast Brazylijczyk wygrał dwie ostatnie walki.

Uczestnik The Ultimate Fighter 22, Frantz Slioa (6-0) podejmie Lamberda Akhyadova (9-4). Niepokonany Szwed na początku czerwca udanie zadebiutował w czeczeńskiej organizacji wypunktowując Adriana Diaza. Jednakowoż pochodzący z Czeczenii zawodnik większość swojej kariery spędził dotąd w ACB, gdzie posiada bilans 6-2 i ma serię trzech zwycięstw z rzędu.

Były zawodnik UFC, Joachim Christensen (14-7) stoczy bój z Isą Umarovem (5-3). Duńczyk znajduje się aktualnie po trzech porażkach, w których ulegał między innymi Gadzhimuradovi Antigulovowi i obecnemu czempionowi wagi półciężkiej ACB, Dovletdzhanowi Yagshimuradovowi. Natomiast reprezentant Fight Club Berkut jest obecnie po zwycięstwie na gali GTC 02 nad Timurem Babievem. Przedtem dwukrotnie uległ w ACB Malikowi Meradowi i Maximowi Futinowi.