Darren Till odegrał się na Israelu Adesanyi po tym, jak mistrz wagi średniej zaatakował Brytyjczyka za przesadne świętowanie z Tomem Aspinallem.

W walce wieczoru gali UFC w Londynie, wieloletni przyjaciel Darrena Tilla (18-4), Tom Aspinall (12-2), poddał Alexandra Volkova (34-10) w pierwszej rundzie. Po tym wydarzeniu „The Gorilla” wspiął się na oktagon wspólnie z Aspinallem, za co Israel Adesanya (22-1) go wyśmiał.

Siadaj, Darren. To nie jest twój moment. Odpier*ol się.

powiedział Adesanya.

Następnie Till za pośrednictwem Instagrama skrytykował Adesanyę za jego komentarze oraz oskarżył go o używanie kokainy.

Adesanya ty idioto, Tom Aspinall poprosił mnie, żebym wszedł z nim do klatki. Wszystko jest w porządku. Ty też nie wyglądałeś najlepiej w swoich ostatnich walkach. Trzymaj się z dala od kokainy, to nie jest zdrowe dla zawodników…

W środę Darren Till wystąpił w programie The MMA Hour i powiedział, że Aspinall poprosił go o wspólne świętowanie zwycięstwa.

Czy to jest w porządku, gdy on zamieszcza filmiki z płaczem na temat swoich kolegów z drużyny? Myślę, że to g*wno jest piękne. Ale kiedy Tom mówi mi, żebym wszedł do klatki i celebrował z nim ten moment, facet, który wiem, że kiedyś chciał przejść na emeryturę – Tom mi to powiedział – a teraz patrząc na to, gdzie jest, to nie mogę się cieszyć ze zwycięstwa tego gościa? Wszystko dlatego, że przegrałem walkę? Jesteś ze swoją drużyną, kiedy przegrywają, i jesteś ze swoją drużyną, kiedy wygrywają.

podsumował Till.

źródło: The MMA Hour