We wczorajszym odcinku programu Tylko Jeden Tomasz Romanowski doczekał się upragnionej rewanżowej walki z Mariuszem Radziszewskim i pokonał go decyzją sędziów.

W tym odcinku zawodnicy dostali do wykonana trudne zadanie: mieli pokonać pięć wymagających przeszkód, znajdujących się w lesie, m.in. piaszczystą ścianę i bagno. Musieli też czołgać się w liściach i błocie. Na dodatek każdy otrzyma balast w postaci manekina ważącego 15 kg. Ten, który zwyciężył, otrzymał zieloną kartę, co oznacza, że walczy w tym tygodniu i na dodatek może wybrać sobie przeciwnika.

Konkurencję wygrał Adrian Bartosiński. Wszystko wydawało się jasne, ale wtedy Maciej Kawulski zaskoczył wszystkich stwierdzając, że zwycięzca może oddać swoją kartę innemu i wybrać mu rywala. Po krótkim namyśle, Bartosiński wskazał uczestników kolejnego starcia:

Wiem, że Tomek chce się bić i widzę, jak ciężko pracuje. Oddaje mu tę walkę.

powiedział.

Tym samym w drugim odcinku doszło do starcia Tomasza Romanowskiego z Mariuszem Radziszewskim. Obaj panowie wnieśli na wagę dzień przed walką wymagany limit kilogramów (Radziszewski: 81,0 kg, Romanowski 81,5 kg).

W dniu walki w narożniku Radzika znalazł się Marcin Wrzosek, zaś u jego przeciwnika – goszczący w tym odcinku Marian Ziółkowski. Po dwóch rundach regularnej bijatyki zwyciężył Tomasz.

Tuż po walce – dość nietypowo – dowiedzieliśmy się, kto zmierzy się w następnym odcinku. Maciej Kawulski, Martin Lewandowski oraz Wojsław Rysiewski zadecydowali, że zestawią ze sobą Adriana Bartosińskiego z Kamilem Dołgowskim.

Do tej pory zwycięstwa w programie odnieśli: Marcin Krakowiak oraz Tomasz Romanowski. Z Tylko Jeden odpadli natomiast: Paweł Kiełek oraz Mariusz Radziszewski.

Na swoją pierwszą walkę czekają jeszcze: Piotr Walawski, Karol Wesling,
Bartłomiej Gładkowicz, Kamil Dołgowski, Adrian Bartosiński oraz Michał Sobiech.

źródło: Polsat