W rewanżowym starciu pomiędzy Sijarą Eubanks a Roxanne Modafferi wygrała „SarJ”. Wszyscy trzej sędziowie punktowali 30-27.

Eubanks chętnie skracała dystans z ciosami prostymi. Po niecałych dwóch minutach chaotycznych wymian z obu stron, „SarJ” sprowadziła walkę do parteru. Modafferi pozostawała niebezpieczna z pleców. Eubanks wyprowadzała niezbyt techniczne ciosy, będąc z góry.

„The Happy Warrior” z pojedynczymi ciosami atakowała od początku rundy. W całym chaosie i braku koordynacji Eubanks ulokowała wysokie kopnięcie. Skończenie wisiało w powietrzu. Roxanne docisnęła przeciwniczkę do siatki. Po chwili rzutem niczym z judo obaliła „SarJ”, a następnie skontrolowała ją.

Modafferi za wszelką cenę wywierała presję na Sijarę. Inkasowała wiele ciosów w półdystansie. Widoczne było zmęczenie obu zawodniczek. Zacięcie wchodziły w wymiany stójkowe. W okolicach połowi finalnej rundy Eubanks sprowadziła starcie do parteru. „The Happy Warrior” próbowała wstawać.