Alexandre Pantoja po świetnej walce, niejednogłośnie wygrał z Brandonem Moreno!

Runda 1:

Alexandre Pantoja mocno ruszył z ciosami, Brandon Moreno złapał klincz, kontrolując pojedynek pod siatką. Pojedynek długim fragmentem toczył się w uchwycie pod ogrodzeniem, kontrola należała nieustannie do mistrza. Dobre kolano Brazylijczyka. Lewy sierpowy zawodnika z Meksyku. Dobre proste mistrza! Klincz zapięty przez pretendenta, który czaił się na sprowadzeniem, lecz nieskutecznie. Akcja ponowiona, nadal nieskutecznie. Dobra kombinacja Moreno! Pantoja posłał przeciwnika na deski po ciosie z lewej ręki! Walka w parterze, próba dojścia do krucyfiksu, łokcie w wykonaniu pretendenta. Moreno zdołał wstać po zainkasowaniu kilku uderzeń. 1-2 Meksykanina, dobra kombinacja Brazylijczyka. Lewy sierp pretendenta, kombinacja złożona z podbródkowego i kolana. Mocny sierp mistrza. Wysokie kopnięcie Pantoji. Zajęcie pleców przez pretendenta.

Runda 2:

Lewe Moreno, prawy i obszerne ciosy Pantoji. Wymiany! Potężne ciosy fruwały na wskroś klatki! Jaby Moreno! Mocny prawy Brazylijczyka. Lewe mistrza. Dwa dobre ciosy Moreno. Pantoja nieco zmęczony, znacznie obniżył tempo prowadzenia pojedynku. Moreno zajął plecy rywala! Wpięcie! Brazylijczyk zdołał wywinąć się z niedogodnej pozycji, stale jednak znajdował się w parterze, będąc kontrolowanym przez oponenta. Walka w stójce. Moreno wyprowadzał mnóstwo celnych ciosów, które robiły wrażenie na wyczerpanym przeciwniku! Lewy sierp Pantoji, niskie kopnięcie i kolano. Sierpowe zawodnika z Meksyku. Lewy Pantoji, przechwycone kopnięcie Brazylijczyka, po czym ten wylądował na plecach i przyjął mocny cios od rywala!

Runda 3:

Klincz na środku klatki. Nieintencjonalne kopnięcie w krocze w wykonaniu Brazylijczyka. Po krótkiej przerwie, walka wznowiona. Dobry łokieć Meksykanina, Pantoja szukał sprowadzenia spod siatki. Udane! Pozycja z poprzedniej rundy się odwróciła! Tym razem to pretendent znalazł się za plecami rywala! Pełne wpięcie, szukanie możliwości do przełożenia ręki pod brodą! Moreno doskonale się jednak bronił, finalnie zajmując pozycję dominującą z góry w parterze! Moreno wstał, walka w stójce. Lewe Meksykanina, sierpowy Brazylijczyka. Wysokie kopnięcie mistrza. Niesamowita szybkość po stronie czempiona. Dobry cios na korpus w wykonaniu Brazylijczyka. Kolejne ciosy dochodziły do Pantoji. Szukanie sprowadzenia przez zawodnika z Brazylii – udane! Pozycja obrócona! Co za walka! Łokcie z pleców w wykonaniu Brazylijczyka. Stójka pod koniec rundy.

Runda 4:

Lewy sierpowy Pantoji, kombinacja Moreno. Doskonały podbródkowy Meksykanina. Pojedyncze ciosy Brazylijczyka. Kombinacje pretendenta. Łokieć zawodnika z Brazylii, udane sprowadzenie. Moreno szybko obrócił pozycję w parterze i wstał, jednak znajdował się pod kontrolą w klinczu pod siatką. Alexandre siłował się o sprowadzenie, które w końcu udało mu się uzyskać. Meksykanin ponownie szybko wstał, rywal nadal go jednak kontrolował zza pleców w uchwycie pod ogrodzeniem. Kolejne udane sprowadzenie w wykonaniu Pantoji, szukanie duszenia trójkątnego rękoma, co obróciło się przeciwko niemu! Moreno obrócił pozycję! Walka w stójce, Meksykanin zasypał zmęczonego przeciwnika ciosami i łokciami.

Runda 5:

Ostatnia, decydująca(?) runda. Lewy Pantoji. Wymiana zainicjowana przez Brazylijczyka. Bliskie wymiany. Doskonałe ciosy Moreno! Pantoja nie pozostawał mu jednak dłużnym i sam trafił kilkoma dobrymi ciosami. Lewy sierp Pantoji. Wymiany! Twardy Brazylijczyk ani myślał o poddaniu się. Ba, nawet poszukał i uzyskał sprowadzenie! Moreno pod siatką. Zajęcie pleców przez pretendenta. Walka w stójce, Brazylijczyk w pozycji plecaka na plecach swojego oponenta. W tej oto pozycji, walka dobiegła do regulaminowego końca czasu.

Sędziowie niejednogłośnie wskazali Alexandre Pantoję jako zwycięzcę, punktując 2x 48-47 na jego korzyść, 46-49.