W pojedynku jedynego Polaka na dzisiejszej gali UFC lepszy okazał się być Keita Nakamura. Sędziowie punktowali następująco 30-27, 28-29, 29-28 na niekorzyść Salima Touahriego.

Touahri zaczął walkę na wstecznym. Ostrożnie hasał po łuku. Korzystał z prawego prostego tułów. Po ok. 2 minutach coraz śmielej skracał dystans. Nakamura nie był skory do większej agresji. Polak starał się wyprzedzać rywala przy użyciu prostych.

W drugiej rundzie Salim poczynał sobie dużo pewniej. Minęło kilkadziesiąt sekund, a „Grizzly” zainkasował mocny prawo, po którym musiał klinczować. Po rozerwaniu pojedynek wyglądał podobnie do pierwszych minut. Japończyk zaczął wyprowadzać więcej kopnięć, zwłaszcza niskich. Krakowianin przy pomocy lewego chciał dystansować oponenta. Pod koniec tego starciu dawał się zamykać na siatce.

W finalnych pięciu minutach Nakamura zaprzęgł wysokie kopnięcia do swojego arsenału. Touahri natomiast szukał możliwości do skontrowania lewym sierpowym. „K-Taro” pokusił się o próby obaleń, które Slim wybraniał dość łatwo. Im bliżej końca, tym bardziej atakował „Grizzly”.