Ariane Lipski bez problemów uporała się z JJ Aldrich, pewnie zwyciężając bój na punkty.

Runda 1:

Dwa krótkie prawe ze strony Ariane Lipski. Odpowiedź JJ Aldrich jednym ciosem, trzy w kombinacji ze strony Brazylijki. Wysokie kopnięcie Lipski, zblokowane przez rywalkę. Za każdym razem, jak Aldrich skróciła dystans, została traktowana mocnymi ciosami ze strony przeciwniczki. Amerykanka bardzo cierpliwa, nie była w stanie dobrać się do skóry swojej oponentki. Finalnie, Aldrich skróciła dystans i złapała klincz, jednak została potraktowana kolanem na korpus przez swoją przeciwniczkę. Szukanie łokci ze strony Ariane po rozerwaniu uchwytu. Wybranie nogi przez Aldrich, szukanie sprowadzenia, lecz nieskuteczne. Zapięty klincz pod ogrodzeniem. Łokcie po stronie zawodniczki z USA. Wysokie kopnięcie w wykonaniu Lipski. Lewy Aldrich. Ponowne zejście po nogi w wykonaniu Aldrich, nadal dobrze wybronione przez rywalkę. Dwa mocne ciosy Brazylijki mocno zachwiały przeciwniczką! Poprawka kolejnymi uderzeniami, Aldrich ledwo stała na nogach! Dotrwała jednak do końca rundy.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Lipski. Poprawiona akcja. Dwa dobre ciosy ze strony Aldrich. Niskie kopnięcie Brazylijki. Trzy dobre uderzenia w wykonaniu Lipski. Kolejne niskie kopnięcie ze strony zawodniczki reprezentującej Brazylię. Niskie tempo walki, niewiele akcji z obu stron. Niecelne frontalne kopnięcie w wykonaniu Ariane. Dobry jab Aldrich. Świetna kombinacja ciosami po stronie Lipski. Szukanie sprowadzenia przez Aldrich, nadal nieskuteczne. Odpowiedzi kolanami w wykonaniu Brazylijki. Kolejne akcje Lipski kolanami w odpowiedzi na szukanie klinczu i sprowadzenia przez rywalkę.

Runda 3:

Niskie kopnięcie po stronie Lipski. Krótki prawy po stronie Lipski, dobra i celna kombinacja. Wolna akcja, praktycznie brak ciosów z obu stron. Obie zawodniczki czekały na akcje rywalek. Za każdym razem, gdy Aldrich skracała dystans, była karcona przez Lipski dobrymi ciosami. Szukanie sprowadzenia przez Aldrich, lecz nieudane. Doskonała obrona zapaśnicza zaprezentowana przez Lipski. Klincz pod klatką. Lipski odwróciła pozycję i sama poszukała sprowadzenia, lecz rywalka od razu wstała. Mocne ciosy Lipski, rzut przez biodro na zakończenie.

Sędziowie punktowali: 3x 30-27 na korzyść Ariane Lipski.