Neil Magny jednogłośnie wypunktował Geoffa Neala, dopisując przeciwnikowi drugą porażkę z rzędu.

Runda 1:

Goeff Neal mocno ruszył na przeciwnika, wywierając sporą presję i spychając Neila Magny’ego na siatkę, tam szukając sprowadzenia, ku zdziwieniu wszystkich. Magny odsuwał od siebie kopnięciami na korpus nacierającego Teksańczyka. Dobra defensywa za podwójną gardą Neala. Ponownie klincz pod siatką, kontrola w większości należała do Geoffa, fragmentami, rywal z Haiti był w stanie odwrócić pozycję. Uchwyt zerwany przez Neala. Magny z dwoma ciosami i kopnięciem na korpus, podobną akcją oddał przeciwnik. Krótkie ciosy Neila, rywal cofał się w linii prostej i obaj ponownie wpadli w klincz. Magny zajął plecy Neala, traktując kolanem udo przeciwnika. Kolano Magny’ego na zakończenie rundy.

Runda 2:

Proste lewe Magny’ego, przeciwnik odpowiedział trzema krótkimi prawymi. Ciosy na korpus po stronie Geoffa. Dobry lewy na korpus zawodnika z Teksasu. Krótki prawy po jego stronie i dobra kombinacja 1-2. Kopnięcia na korpus i krótkie proste Haitańczyka. Udane sprowadzenie Geoffa. Magny jednak szybko wstał i będąc tyłem wyprowadził kopnięcie. Po chwili sam poszedł po sprowadzenie, lecz nieudane. Wpadł w klincz pod siatką, który kontrolował „Handz of Steel”. Magny ponownie poszedł po sprowadzenie, torując je sobie w identycznej pozycji, jak w pierwszej odsłonie starcia. Dobry prosty Neila doszedł do głowy Neala. Kombinacja 1-2 i niskiego kopnięcia w wykonaniu zawodnika z Haiti. Ponowne wejście w klincz pod siatką przez Geoffa.

Runda 3:

Krótkie ciosy Geoffa na rozpoczęcie ostatniego starcia. Trzy uderzenia zainicjowane przez Magny’ego, jednak przyjęte na gardę przez oponenta. Sporo ciosów wyprowadzanych przez zawodnika z Haiti, jednak prawie żaden z nich nie dochodził do celu. Frontalne kopnięcie na korpus w jego wykonaniu. Próba sprowadzenia przez Neila, którą dobrze wybronił rywal mający pięści ze stali. Kilkoma celnymi uderzeniami, Geoff był w stanie nieco podłączyć rywala. Wreszcie, na półtorej minuty przed końcem, Magny sprowadził walkę do parteru. Przeciwnik szybko wstał, mając podchwyconą głowę i inkasując kolano od oponenta. Mocny cios lewą ręką w wykonaniu Neala.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Neila Magny’ego jako zwycięzcę walki, punktując 2x 29-28, 30-27 na jego korzyść.