Chase Sherman po taktycznej walce wyłącznie w stójce, znokautował przy końcu regulaminowego czasu Jareda Vanderę.

Runda 1:

Kombinacja 1-2 w wykonaniu Chase’a Shermana. Krótki lewy po stronie Jareda Vandery. Niskie kopnięcia po stronie Shermana. Dobry prawy po stronie Chase’a. Wymiany na ciosy sierpowe. Niskie kopnięcia w wykonaniu Shermana. Dobry balans tułowiem i unikanie uderzeń Vandery. Mocne uderzenia Jareda doszły do głowy przeciwnika i nieco go wytrąciły z równowagi. Zderzenie nogami w celu zadania niskich kopnięć w tym samym czasie.

Runda 2:

Obaj zawodnicy nie wyprowadzali zbyt wielu uderzeń. Lewe proste po stronie Vandery, Sherman starał się kontrować ze wstecznego. Dobra kombinacja po stronie Jareda. Mocne ciosy lądowały na głowie Vandery, jednak ten nic sobie z tego nie robił.

Runda 3:

Obraz walki się nie zmieniał. Vanderaa starał się ustrzelić rywala kombinacją 1-2, natomiast przeciwnik pojedynczymi ciosami i od czasu do czasu kopnięciami. Dwie minuty przed końcem rundy, Chase Sherman doszedł do głosy, zasypując nieprzytomnego już prawie rywala mnóstwem ciosów sierpowych. Vanderaa nie chciał już tam być. Nie wiedział, co się dzieje. Przyklęknął, sędzia przerwał egzekucję.