Sean Strickland wszedł na zastępstwo za Kelvina Gasteluma a i tak wygrał walkę. Amerykanin wypunktował Nassourdine’a Imavova na dystansie pięciu rund.

Runda 1:

Dwa lewe w wykonaniu Nassourdine’a Imavova. Niskie kopnięcie po stronie Seana Stricklanda. Bardzo ruchliwy i szybki Francuz, po zaatakowaniu, natychmiast odskakiwał, będąc w pierwszych sekundach nieuchwytnym celem dla Amerykanina. Dwa dobre lewe w wykonaniu Imavova. Strickland zbierał coraz więcej ciosów. Świetny prawy i poprawka lewym Imavova, głowa „Tarzana” za każdym razem odskakiwała. Prawy w wykonaniu Nassourdine’a. Szukanie wysokich kopnięć po stronie Stricklanda. Kopnięcie na korpus ze strony Seana. Dobry kontrujący prawy Stricklanda! Imavov się nieco zachwiał. Spora presja w wykonaniu Amerykanina, który obszernymi ciosami ustawiał rywala w klatce, momentami wręcz za nim ganiając. Klincz pod siatką, chwila kontroli po stronie Stricklanda. Walka powróciła na środek klatki, gdzie Sean trafił dwukrotnie mocnym prawym. Zamachowy prawy Imavova, odpowiedź trzema ciosami Amerykanina. Kopnięcie na korpus Nassourdine’a.

Runda 2:

Niskie kopnięcia po stronie Francuza. Niecelny cep z prawej ręki, którego szukał Amerykanin. Strickland wpadł z ciosami w rywala, zapinając klincz. Chwila kontroli, po chwili klincz został zerwany, a walka powróciła na środek klatki. Wymiany ciosami, z których zwycięsko wyszedł „Tarzan”. Coraz obszerniejsze ciosy z obu stron, za każdym razem, gdy Imavov rozpuszczał ręce – spotykał się z natychmiastową kontrą rywala. Udane sprowadzenie w wykonaniu Stricklanda! Imavov szybko jednak wstał, choć znajdował się kontrolowany pod siatką przez swojego oponenta. Uchylenie się przed ciosem Imavova i atak. Ponownie zapięty klincz przez Amerykanina. Środek klatki, wymiany sierpowymi z obu stron. Celniejszy Imavov, Strickland ponownie poszedł po klincz pod siatką. Łokieć i kolano Imavova, dwa ciosy sierpowe Seana.

Runda 3:

Niskie kopnięcia Stricklanda, dobra kombinacja złożona z trzech ciosów w wykonaniu zawodnika z USA. Zwarcie, wymiany na prawe sierpowe. Strickland sprawnie uchylał się przed obszernymi ciosami Francuza, umieszczając po chwili na jego szczęce własne bomby. 1-2 „Tarzana”. Lewy sierp Stricklanda, poprawka krótkim lewym. Imavov zbierał siły na kolejny atak, próbując kombinacji 1-2. Sfrustrowany i bezradny Francuz poszedł po nieprzygotowane sprowadzenie, które mu się nie powiodło. Strickland zareagował bowiem w porę i sprawnie się odsunął od szarżującego po nogi oponenta. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Imavova. 1-2 Amerykanina, szukanie kontry. Klincz. Szukanie obrotowej techniki przez Imavova, lecz nieskutecznie.

Runda 4:

W przerwie pomiędzy rundami, narożnik Francuza poinformował go, że prawdopodobnie przegrywają na punkty i Imavov powinien poszukać sprowadzenia w tej rundzie. Póki co jednak, Francuz chciał wymieniać ciosy z rywalem, trafiając go kilkukrotnie, zbierając jednak znacznie więcej ciosów. Klincz zapięty przez Nassourdine’a, jednak nic z niego nie zdołało wyniknąć. Dobra kombinacja w wykonaniu Stricklanda, odpowiedź prawym ciosem ze strony rywala. Imavov zbierał coraz więcej ciosów, prawie każde uderzenie celnie dochodziło do jego głowy. Francuz poszukał sprowadzenia, które ponownie mu nie wyszło, dzięki temu umożliwił Stricklandowi na kontrolę w klinczu pod siatką. 1-2 Stricklanda po zerwaniu uchwytu. Lewy prosty Seana, zryw Imavova, z którego jednak nic nie wynikło, gdyż dobrze jego zamiary rozczytał przeciwnik.

Runda 5:

Szukanie zamachowego prawego po stronie Francuza. Lewe proste w wykonaniu Stricklanda. Wymiana na ciosy proste z obu stron. Ponowne dojście do klinczu w wykonaniu zawodnika z USA. Łokieć z bliskiego dystansu w wykonaniu zawodnika z Francji. Po chwili, „Tarzan” ponownie poszukał klinczu pod ogrodzeniem. Szukanie obszernych ciosów ze strony Stricklanda, celniejszy w wymianach tym razem był jednak Imavov. Ponowne szukanie klinczu przez Amerykanina. Cepy latały z obu stron, po czym Sean po raz kolejny poszedł po klincz pod siatką. Trzy dobre łokcie w klinczu na środku klatki w wykonaniu Imavova. Rozerwanie uchwytu, także łokciem. Kolana i łokcie w wykonaniu Francuza. Klejenie się do uchwytu przez Amerykanina. Podbródkowe Imavova, niecelne sierpowe Stricklanda. Szalona końcówka w wykonaniu „Tarzana”!

Sędziowie jednogłośnie wskazali Seana Stricklanda jako zwycięzcę, punktując 2x 49-46, 48-47.