Erin Blanchfield po wyrównanej pierwszej rundzie, nie pozostawiła żadnych wątpliwości w drugiej rundzie – dusząc Jessicę Andrade!

Runda 1:

Krótki lewy w wykonaniu Erin Blanchfield, mocne ciosy Jessici Andrade. Niskie kopnięcia z obu stron. Blanchfield z kontrami. Amerykanka ruszyła po sprowadzenie, szukając przeniesienia walki na matę z klinczu pod ogrodzeniem. Andrade zdołała uciec z niedogodnej pozycji. Niskie kopnięcie Blanchfield, klincz złapany przez Brazylijkę, zerwany przez rywalkę. Nieudane sprowadzenie szukane przez Erin. Sierpowe z obu stron. Zamachowy prawy cep Andrade, lecz nieskuteczny. Obie wymieniły się mocnymi ciosami. Dwa mocne ciosy Blanchfield, Andrade pruła powietrze obszernymi uderzeniami. Kopnięcia Amerykanki. Prawy Brazylijki. Niskie kopnięcie Blanchfield. Zamachowe uderzenia w wykonaniu Brazylijki.  Krótki prawy Andrade. Potężny prawy kontrujący ze strony Andrade doszedł do głowy Blanchfield. Mocne prawe z obu stron. Blanchfield szukała sprowadzenia z klinczu, lecz obrona Andrade była na naprawdę wysokim poziomie.

Runda 2:

Obszerne ciosy Andrade, szukanie kontry. Blanchfield po kilku wymianach w stójce zdołała utorować sobie drogę do sprowadzenia! Po chwili w bocznej, wykorzystała błąd rywalki, chcącej powrócić na nogi, zajęła jej plecy, błyskawicznie się wpinając i zmusiła Brazylijkę do odklepania!