Bryce Mitchell jednogłośnie wypunktował Dana Ige mimo początkowych problemów.

Runda 1:

Dystansujące kopnięcie w wykonaniu Bryce’a Mitchella. Krótki lewy sierp po stronie Dana Ige. Szukanie prawego na korpus przez zawodnika z Hawajów, podbródkowy i sierp. Boczne kopnięcie na korpus w wykonaniu Mitchella. Zejście do jednej nogi przez Mitchella, Ige jednak doskonale się wybronił! Pojedynek ponownie w stójce. Niskie kopnięcie Mitchella, mocne ciosy Ige. Mitchell już rozcięty w okolicach prawego oka. Ponowne szukanie obalenia przez Bryce’a, które początkowo miało szansę wejść, jednak rywal ponownie popisał się genialną obroną zapaśniczą. Walka na środku oktagonu. Lewy sierpowy Ige. Zejście pod obszernym ciosem po stronie Mitchella. Zajęcie pleców przez Bryce’a. Udane sprowadzenie, po którym od razu trafił do dosiadu. Szukanie trójkąta rękoma przez Mitchella, lecz nieskutecznie. Kilka ciosów z góry, koniec rundy.

Runda 2:

Krótkie lewe sierpowe po stronie Ige, dobra kombinacja bokserska! Mitchell trafiony, zepchnięty na siatkę, szukał sprowadzenia. Ige dobrze się bronił, jednak rywal nie odpuszczał. Potężny lewy doszedł do głowy Mitchella! W końcu, sędzia zdecydował o wezwaniu lekarza do klatki ze względu na zupełnie zamknięte prawe oko. Walka kontynuowana. Mitchell pomylił się przy szukaniu sprowadzenia i to Hawajczyk znalazł się z góry! Bryce szukał możliwości do przetoczenia, lecz rywal nie dał mu ani centymetra przestrzeni. Walka powróciła do stójki. Desperackie i czytelne zejście do nogi przez Mitchella, bez problemu wybronione przez oponenta. Zapięta klamra, zejście pod ciosem rywala i dojście do dosiadu! Kapitalna akcja Mitchella! Ige próbował powrócić do stójki, przez co oddał plecy. Mitchell wpięty! Szukanie duszenia zza pleców, lecz nieskuteczne. Ponowne dojście do dosiadu, gdzie Bryce szukał trójkąta rękoma. Nieudane.

Runda 3:

Middlekick Mitchella, cios Ige. Udane sprowadzenie haczeniem po stronie Mitchella! Kontra rywala! To Ige znalazł się z góry, jednak bardzo kreatywny Bryce znalazł drogę do zajścia za plecy przeciwnika i wpięcia się! Przejście z wpięcia za plecami do dosiadu! Ależ kreatywny jest Mitchell w parterze! Ige zdołał na chwilę wrócić do stójki, stale jednak znajdował się pod kontrolą swojego przeciwnika. Wyhaczenie, wyniesienie po stronie Mitchella! Kontrola po stronie Ige pod koniec rundy. Niewiele to jednak zmieniło w trzecim starciu.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Bryce’a Mitchella jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27 na jego korzyść.