Znany dobrze wszystkim z występów z KSW Peter Graham zawalczy na tej samej gali co legendarny Fedor Emelianenko. Jego rywalem będzie Vitaly Minakov, były ale jak na razie niepokonany mistrz Bellatora. Pojedynek ten będzie CO Main Eventem Fight Nights 55: Emelianenko vs Maldonado

Vitaly Minakov może pochwalić się rekordem siedemnastu zwycięstw bez żadnej porażki. Niepokonany do tej pory Rosjanin był mistrzem Bellatora, jednak organizacja postanowiła odebrać mu mistrzowski pas, ponieważ zawodnik ten wolał walczyć na innych galach. Warto wspomnieć, że ze wszystich walk Minakov odnotował tylko jedną decyzję, resztę wygrał przed czasem. Jego trzy ostatnie walki stoczone w 2015 były z takimi zawodnikami jak: Josh Copeland, Geronimo Dos Santos, czy Polak Adam Maciejewski.

Z kolei Peter Graham nie może poszczycić się szczęściem w ostatnich pojedynkach stoczonych między innymi w KSW. Przypomnimy, że „The Chef” Walczył trzykrotnie dla największej polskiej organizacji, gdzie zanotował wygraną nad Marcinem Różalskim, przegraną z Karolem Bedorfem i kolejną  wygraną z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 32  i była to jego ostatnia walka. Między walką z Różalskim a Bedorfem zawalczył jeszcze z Denisem Goltsovem na Tech-Krep FC, ta walka należała do przegranych.