Wieczór Walk 5 – wyniki ważenia

258
źródło: Facebook/ Michał Sobiech

Prezentujemy wyniki ważenia przed jutrzejszą galą Wieczór Walk 5, która odbędzie się w Krakowie. W walce wieczoru zobaczymy starcie Przemysława Fajera z Michałem Sobiechem.

Karta główna (walki zawodowe, 3×5 minut):

70,3 kg: Michał Sobiech 70,4 (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Przemek Fajer 70,7 (Yakiba
Team/Natal Gold Team)
65,8 kg: Robert Ruchała 66,0 (Grappling Kraków) vs Dawid Kareta 65,9 (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Sergiusz Uzarek 71,3 (Silesian Cage Club) vs Kamil Krzewina 70,8 (Shark Top Team
Bytom)
56,7 kg: Kasjan Kaźmierczak 56,9 (Kotwica MMA Team) vs Patryk Martynik 56,4 (Octagon Team
Cieszyn)
70,3 kg: Mateusz Pochopień 70,3 ( Silesian Cage Club) vs Adam Rybczyński 70,2 (Shark Top Team
FitFabric)
Walka specjalna (walka na zasadach BJJ No Gi, 2×4 minuty)
48,5 kg: Magdalena Czaban (Kotwica MMA Team) vs Kamila Kwiatkowska (Rio Grappling Club
Częstochowa)

Karta wstępna I (walki półzawodowe, 3×3 minuty)

70,3 kg: Dominik Wydra 70,5 (Kotwica MMA Team) vs Dawid Duda 70,4 (Grappling
Kraków/Animmals Zawiercie )
81 kg: Bartosz Kowal 80,3 (Akademia Fenix Kraków) vs Mateusz Grzeżółkowski (Ronin
Świętochłowice)
65,8 kg: Maciej Rębacz 66,2 (Kotwica MMA Team) vs Krzysztof Lelito 65,9 (Halny Nowy Sącz)
77,1 kg: Kornel Kaczmarczyk 77,6 (Grappling Kraków) vs Artur Kułak 76,9 (Warszawskie Centrum
Atletyki)
65,8 kg Roger Irlik 66,3 (Kotwica MMA Team) vs Rafał Młynarczyk 65,8 (Oświęcimski Klub MMA)
56,7 kg: Barbara Grabowska 57,2 (Szkoła Walki Drwala) vs Klaudia Cichoń 56,7 (Dexters Team
Nowy Sącz)
77,1 kg: Jakub Cuber 76,4 (Kotwica MMA Team) vs Bogusław Koział 75,4 (Halny Nowy Sącz)

Karta wstępna II (walki półzawodowe, 3×3 minuty)

93,0 kg: Szymon Petka 93,2 (Kotwica MMA team) vs Stanisław Ogorzałek 92,6 (Halny Nowy Sącz)
65,8 kg: Sebastian Olszowy 65,8 (Grappling Kraków) vs Tobiasz Le 66,2(Octagon Team Cieszyn)
63 kg: Dawid Błachut 63,0 (Kotwica MMA Team) vs Kamil Szkaradek 62,8 (Grappling Kraków)
77,1 kg: Jacek Buczko 77,6 (Kotwica MMA Team) vs Piotr Pytel 77,1 (Combat Team Dębica)
70,3 kg: Gustaw Gośko 69,8 (Grappling Kraków) vs Adam Muzyka 68,6 (Spartakus Zakopane)
61,2 kg: Eryk Bałasz 61,4 (Kotwica MMA Team) vs Daniel Wojańczyk 60,9 (Olimpus Fight Club
Dąbrowa Górnicza)
61,2 kg: Julian Sudoł 61,2 (Grappling Kraków) vs Michał Musiał 61,5 (Silesian Cage Club)
77,1 kg: Maciej Ziemski 76,8 (Kotwica MMA Team) vs Jozef Zombek 76,8 (Pit Gym Levoca)

Informacja Prasowa