Wielkie otwarcie Gym-Fight we Wrocławiu z udziałem gwiazd sportów walki

źródło: facebook / Gym-Fight

Damian Janikowski, Marcin Różal Różalski oraz Mateusz Masternak będą gośćmi na wielkim otwarciu klubu Gym-Fight w nowej lokalizacji przy ul. Ruskiej we Wrocławiu.

Klub Gym-Fight ma nową wrocławską siedzibę, przy ul. Ruskiej 47. Legenda kickboxingu, Rafał Petertil, otwiera swój klub z wielkim hukiem. Gośćmi imprezy, która odbędzie się 12 maja, będą gwiazdy polskich sportów walki: Damian Janikowski, Marcin Różalski i Mateusz Masternak. A to z pewnością nie koniec – jesteśmy przekonani, że na otwarciu pojawią się zawodnicy trenowani przez Petertila, których doskonale znają fani MMA i kickboxingu.

Nowy klub ma blisko 400 metrach kwadratowych powierzchni i będą się tu odbywać zajęcia z kickboxingu, boksu i MMA, a także treningi personalne oraz dla amatorów i dzieci.

Rafał Petertil jest nie tylko legendarnym już zawodnikiem i mistrzem świata w K-1, ale też trenerem sportów walki, który obecnie opiekuje się m.in. dwoma mistrzami Polski 2018 w K-1.

13 kwietnia Petertil został wyróżniony przez organizację DSF Kickboxing Challenge pasem za wybitne osiągnięcia sportowe:


źródło: facebook