Vicente Luque wciąż dąży do walki z Nate’em Diazem, która miałaby się odbyć w grudniu. Mało tego, „The Silent Assassin” uważa, że Diaz również tego chce.

Vicente Luque (21-7) jest jednym z czołowych zawodników wagi półśredniej w UFC, a po zwycięstwie nad Michaelem Chiesą (18-5) na UFC 265, „The Silent Assassin” wyzwał Nate’a Diaza (20-13) do walki. Diaz również wydaje się być zainteresowany tą walką, ale do tej pory UFC nie zarezerwowało tego pojedynku. Luque wciąż ma jednak nadzieję, że UFC jest otwarte na to, aby to starcie odbyło się jeszcze w tym roku.

W rozmowie z MMAjunkie, Luque po raz kolejny potwierdził, że chciałby walczyć z Diazem w następnej walce.

Kiedy dwóch facetów chce walczyć, musisz zorganizować taką walkę. Co innego możesz z tym zrobić? Ale myślę, że UFC, muszą sobie pewne rzeczy poukładać. Rozmawiałem z moim menadżerem Alim Abdelazizem i dałem mu do zrozumienia, że naprawdę chcę tej walki. Będę gotowy w listopadzie, grudniu. Kiedykolwiek będą chcieli ją zrobić, będę gotowy i staramy się, aby do niej doszło. Wiem, że Nate też tego chce. On nie może się doczekać walki w grudniu, więc myślę, że to ma sens. Kiedy tylko będzie chciał to zrobić, będę w tym uczestniczył. Będę gotowy i jeśli będzie to miało sens dla UFC – a myślę, że tak, bo to duża walka. Może nie jestem trash talkerem, ale potrafię walczyć. Potrafię wejść tam i dać show. Więc fani będą chcieli oglądać tę walkę. Kiedykolwiek się z kimś zmierzę, będą to oglądać, a pojedynek z takim gościem jak Diaz, to jeszcze lepiej. Myślę, że to ma sens. Myślę, że UFC może sprawić, że to się stanie i zobaczymy.

stwierdził Luque.

Chcielibyście zobaczyć walkę Vicente Luque z Natem Diazem w grudniu?

źródło: mmajunkie