W ostatnim czasie modne staje się nawiązywanie współprac pomiędzy organizacjami MMA, którego celem jest np. wymiana zawodników i umożliwienie im częstszych występów w trudnych czasach pandemii, gdy gal jest mniej, niż zwykle. I właśnie obserwujemy narodziny kolejnej takiej kooperacji.

Choć do gali Seaside BattleS Dziwnów zostały jeszcze 2 miesiące, to nie zwalniamy tempa i odkrywamy pierwszą z wielu niespodzianek. Zawodnicy, którzy zrobią największe wrażenie na gali, otrzymają kontrakt z czołową polską federacją – Fight Exclusive Night. Jest to także kontynuacja współpracy między prezesami obu organizacji – Piotrem Januszem i Pawłem Jóźwiakiem.

zapowiada organizator gali SBS.

W Dziwnowie oprócz bardzo dobrze znanych nazwisk będziemy mogli zobaczyć pojedynki wchodzących na zawodowstwo następców takich postaci jak Mateusz Rębecki, Szymon Dusza czy Wojciech Janusz, którzy od lat są jednymi z największych gwiazd federacji FEN.

Podczas gali gościem specjalnym będzie wspomniany wcześniej Paweł Jóźwiak i to właśnie on przeprowadzi selekcję oraz wręczy najbardziej obiecującym zawodnikom kontrakty. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaką federacja Seaside BattleS przygotowała dla fanów oraz dla zawodników. Kolejne ogłoszenia już w najbliższym czasie.

Zobacz także: Jest jak lawina, może tylko Błachowicz da radę go zatrzymać – Daniel Cormier z uznaniem o Prochazce

Jak dotąd ogłoszono występ Wojciecha „Kulkinio” Janusza, który będzie bohaterem walki wieczoru gali SBS. Dziś do mediów trafiła także informacja o kolejnym bohaterze tego wydarzenia, którym jest Wojciech Kawa.

Informacja prasowa