Michał Domin od drugiej rundy całkowicie przejął stery pojedynku i efektownym trójkątem nogami wykończył Patryk Likusa w trzeciej rundzie.

Runda 1:

Niskie kopnięcia lotnego na nogach Likusa. Niecelne próby obszernych uderzeń w wykonaniu Domina. Pierwsza celna kombinacja Michała, ponownie naciera sierpami. Schematyczne ataki Michał, ale udaje mu się złapać klamrę pod siatką. Kontruje wycinkę Likus. Mocny prawy overhand Domina. Likus nieustannie atakuje okolice kolana Michała, który zmienia pozycję. Wchodzi w krótki dystans Patryk, ale wstrząsa nim rywal! Wymieniają się obrotówkami panowie. Znów prawy dosięga twarzy „Procy”. Przechwytuje kopnięcie na koniec rundy Domin i wywraca Likusa, ale zabrakło czasu na kontynuację tej akcji.

Runda 2:

Mocarny cios na korpus autorstwa Domina, dorzuca kopnięcie na wątrobę. Szaleńcza wymiana, Michał dociska do siatki i terroryzuje rywala stompami. Rzuca rywalem o matę Domin. Pełna kontrola i próba trójkątem rękoma! Likus zdaje się odpływać, ale nie klepie. Niezwykły charakter ze strony Patryka, który wychodzi z tej sytuacji, ale wciąż dominuje go pod siatką Michał. Podkręca tempo zawodnik z Żor, ale odpowiada swoim firmowym obrotowym łokciem Likus. 

Runda 3:

Podmęczeni obaj zawodnicy, kolejny raz na pozór czytelna kombinacja Domina dociera do szczęki Likusa. Mocny prawy Michała. Zamknięty Likus próbuje desperacko obalić, ale to Michał znajduje się na górze. Bierny Domin, pojedyncze uderzenia, aby tylko podtrzymać aktywność. Rewelacyjny sweep Likusa, ale to Domin szuka trójkąta nogami i go znajduje!