Werlleson Martins kapitalnie skontrował zejście Patryka Surdyna, potężnym kolanem, ciężko go nokautując!

Runda 1:

Szachowanie pozycji w wykonaniu Patryka Surdyna. Udane sprowadzenie w wykonaniu Polaka! Werlleson Martins znalazł się za plecami, motyla garda Brazylijczyka. Wybrany łokieć przez Martinsa, szukanie balachy! Surdyn odpowiadał mocnymi ciosami młotkowymi! Krok po kroku, bez paniki, Surdyn wyciągnął rękę z dźwigni, nieustannie wyprowadzając mocne ciosy na głowę i korpus swojego rywala. Zajęcie pleców przez Polaka, łokcie na głowę. Mocno rozcięty Martins. Surdyn stale wpięty za plecami. Nie zwalniał tempa, nieustannie wyprowadzając łokcie i mocne ciosy. Runda totalnie zdominowana przez Polaka.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Runda 2:

Wymiany ciosami na początku rundy. Lewy sierpowy Brazylijczyka. Szukanie zejścia do jednej nogi przez Surdyna, zajęcie pleców! Skręcanie się do balachy przez polskiego zawodnika, jednak rywal zdołał skontrować próbę, tym razem to on znalazł się za plecami Surdyna. Były mistrz AFN zdołał jednak ponownie zająć dominującą pozycję z góry. Martins wstał do stójki, jednak stale miał zapiętego Surdyna za plecami, w pozycji plecaka. Ponownie dominacja i brak możliwości wyjścia przez Brazylijczyka z niedogodnych pozycji.

Runda 3:

Szukanie zejścia do nóg przez Surdyna. Kontrakolanem na sprowadzenie wyprowadzona przez Brazylijczyka! Surdyn znokautowany, mimo, że prowadził wszystkie rundy!