XTB KSW Epic to wyjątkowe wydarzenie, którego zwieńczeniem będzie walka dwóch sportowych legend. Tomasz Adamek w pojedynku bokserskim zmierzy się z Mamedem Chalidowem. Gala odbędzie się 24 lutego, a transmisję będzie można śledzić tylko w serwisie streamingowym CANAL+ online oraz KSWEPIC.TV.

Federacja KSW, z okazji dwudziestej rocznicy powstania, szykuje specjalne wydarzenie. Gala XTB KSW Epic będzie nawiązywać do historii Konfrontacji Sztuk Walki, a jej zwieńczeniem będzie starcie dwóch sportowych legend. Niesamowity pojedynek ikon światowego sportu, które swoimi osiągnięciami zyskały międzynarodową sławę. 

W bokserskim starciu zakontraktowanym na sześć rund Mamed Chalidow, największa gwiazda polskiego MMA, zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, mistrzem i pięściarską gwiazdą bokserskich ringów. XTB KSW Epic będzie pierwszą galą organizacji KSW w historii, która składać się będzie z walk w różnych formułach, a sama karta walk robi ogromne wrażenie.

Transmisja z gali dostępna będzie tylko w serwisie streamingowym CANAL+ online oraz KSWEPIC.TV. Wykupując dostęp do gali w CANAL+ online w cenie 39,99 zł widzowie będą mogli śledzić przebieg tego wyjątkowego wydarzenia, co więcej, otrzymają również miesięczny dostęp do oferty CANAL+ Seriale i Filmy. Serwis streamingowy CANAL+ online to nie tylko wydarzenia sportowe na żywo, ale również seriale i filmy dokumentalne o sportowcach. Sprzedaż ruszy już w poniedziałek 5 lutego 2024 roku.

27 stycznia o godzinie 17:00 odbędzie się trening medialny przed galą XTB KSW Epic, który transmitowany będzie na kanale YouTube CANAL+ SPORT oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online. Gala XTB KSW Epic idealnie wpisuje się w już bogate portfolio dyscyplin, które można śledzić w CANAL+ i CANAL+ online. 

Piłkarskie emocje w topowych ligach europejskich, najlepsza koszykarska oraz żużlowa liga świata, mistrzowskie turnieje WTA z udziałem Igi Świątek, to gwarancja sportowych emocji na najwyższym poziomie. Widzowie CANAL+ i CANAL+ online to koneserzy sportu, którzy doceniają jakościowe transmisje sportowe, a taką niewątpliwie będzie gala XTB KSW Epic.

Wskazana w komunikacie cena uwzględnia rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.


Informacja prasowa