Zapowiedź i oficjalny plakat gali Celtic Gladiator 14 w Londynie


6 października York hall Londyn odbędzie się Celtic Gladiator 14. Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego gongu. W londyńskiej hali będzie gorąco, będą „grzmoty”, a kibice już powinni zacierać ręce przed tym wydarzeniem.

Organizator przygotował kilkanaście walk w różnych formułach: MMA, K1, muay thai.  W Londynie nie zabraknie walk debiutantów tj. Adrian Molenda,  Łukasz Weha, Ben Spicer. Tacy zawodnicy chcą się zawsze pokazać z jak najlepszej strony, nie kalkulują i często idą na ostre wymiany.

W kategorii półciężkiej MMA, dojdzie do interesującego pojedynku między Arunasem Andriuskevicusem i Łukaszem Klingerem. To dwaj bardzo doświadczeni zawodnicy, dlatego warto zwrócić na nich uwagę. Nie zabraknie również walk w wadze ciężkiej i superciężkiej. Sarara, Czerwiński,  Adetola, Gowik – to niektóre nazwiska jakie pojawią się w tej kategorii, a a walki w tych dywizjach są zawsze niezwykle emocjonujące.

Nie może także zabraknąć walki płci pięknej. Na gali w Londynie dojdzie do interesującego rewanżu w formule K1, między Katarzyną Twardowską a Filipą Mourao.

Wisienką na torcie nadchodzącego show będzie starcie w wadze ciężkiej w formule K1, między Tomaszem Sararą a Luciano Zampieri, a stawką tego pojedynku będzie tytuł Mistrza Świata K1 Celtic Gladiator. Obaj zawodnicy mają taki sam rekord, ogromne doświadczenie, a stawka pojedynku z pewnością zapowiada niezapomniane przeżycia.

Kto zdobędzie tytuł? Jak zaprezentują się debiutanci? Jak ciężkie ciosy będą spadać w najwyższych kategoriach? Na te pytanie poznamy odpowiedź wkrótce!

Zapraszamy do zakupu biletów na www.celticgladiator.com

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułConor McGregor vs. Nate Diaz 3 w przygotowaniach na UFC 219 [UPDATED]
Następny artykułScott Askham po ACB 70: „Wiedziałem, że wygrałem przynajmniej 2 rundy” [WYWIAD]
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.