O występie Michała Andryszaka w PFL wiadome było już od dawna. Kilkanaście dni przed wydarzeniem zmienia się jednak jego oponent. Finalnie siódmego kwietnia Polak ma się zmierzyć z Patrickiem Bradym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po startach w takich organizacjach, jak ACB, KSW, czy FEN, przyszedł czas na nowy rozdział w karierze doświadczonego polskiego ciężkiego – Michała Andryszaka (25-10). Dołączył on do PFL, gdzie niebawem rozpocznie rywalizację o milion dolarów. W debiucie pierwotnie był zestawiony wraz z Denisem Goltsovem (29-7). Okazuje się, iż ostatecznie starcie to nie dojdzie do skutku. Nowym przeciwnikiem reprezentanta poznańskiego ANKOS-u MMA będzie 39-latek, legitymujący się rekordem 5-0, Patrick Brady.

Zobacz także: Andrzej Kościelski – podsumowanie Oleksiejczuk vs Abdurzakov | Wójcik | Andryszak | Surdu | Muradov [WYWIAD]

Brady zawodową rywalizację w formule MMA rozpoczął pod koniec 2021 roku. Zwyciężył pięciokrotnie, z czego trzy razy pokonywał postawionych na jego drodze oponentów przed końcowym gongiem. Michał Andryszak będzie zdecydowanie jego największym dotychczasowym wyzwaniem.

Źródło: Instagram/Michał Andryszak