Organizacja Absolute Championship Berkut zaktualizowała rankingi zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych po gali ACB 67, która odbyła się w stolicy Czeczenii – Groznym.

Karol Celiński mimo, że nie walczył na tej gali, to awansował o jedną pozycję i plasuje się aktualnie na miejscu #2 w kategorii półciężkiej.

Na #3 pozycji, tuż za Karolem pojawił się nowy zawodnik – Jose Daniel Toledo Canellas, który ubił w 1 rundzie na gali w Groznym Muslima Makhmudova

Aslambek Saidov także nie walczył na tej gali, ale dzięki porażce mistrza (obecnie byłego) Bretta Coopera, który spadł na miejsce #2, wskoczył o jedno oczko i plasuje się na #1 pozycji, czyli tuż za posiadaczem pasa wagi półśredniej.

Denis Goltsov po porażce z Mukhumatem Vakhaevem i utracie pasa mistrzowskiego spadł na miejsce #1 dywizji ciężkiej.

Vyacheslav Vasilevsky, który także nie stoczył pojedynku na ACB 67 awansował o dwie pozycje i jest teraz #2 w kategorii średniej – jedynej, w której nie ma czempiona. Wygląda na to, że On, jak i Albert Duraev (#1 w rankingu. Zwyciężył na tej gali z Cliffordem Starksem) zmierzą się ze sobą w walce o miano mistrza.

Yusuf Raisov wskoczył na #1 miejsce rankingu wagi piórkowej po zwycięstwie nad Luisem Palomino, który okupuje teraz #5 pozycję.

Rasul Albaskhanov wygrał z Darrenem Mimą i dzięki tej wiktorii zepchnął z #1 pozycji kategorii muszej Anthony’ego Leone i zajął jego miejsce.