Zawodnik, biznesman, a teraz jeszcze aktor… Fani MMA mogą być zaskoczeni, ponieważ na srebrnym ekranie zobaczymy Conora McGregora. Ma on wystąpić w remake’u kultowego filmu „Wykidajło” z 1989 roku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jak doskonale wiadomo, Conor McGregor (22-6) dochodzi teraz do zdrowia po kontuzji, której w lipcu minionego roku nabawił się podczas konfrontacji z Dustinem Poirierem (28-7). Choć i tak ma na głowie mnóstwo obowiązków ze względu na prowadzenie różnych działalności, zdecydował się spróbować sił w nowym projekcie. Mowa o remake’u „Wykidajło” [ang. „Road House”], w którym zagra. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, jaka rola została mu przypisana, jednakże będzie miał okazję wystąpić obok takiego aktora, jak Jake Gyllenhaal, który wcieli się w główną rolę. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w tym miesiącu na Dominikanie.

Conor McGregor jest bardzo podekscytowany możliwością poszerzenia swojej kariery o Hollywood. Oczywiście nadal będzie głównie skupiał się na walkach, ale rola w filmie ma być początkiem kolejnego udanego przedsięwzięcia w jego imperium. Z niecierpliwością wyczekuje na rozpoczęcie zdjęć. 

zapewnia reprezentująca interesy Irlandczyka Karen Kessler w rozmowie z Arielem Helwanim.

McGregor to jednak nie jedyny zawodnik, którego niebawem zobaczymy w wysokobudżetowej produkcji. Ostatnio dowiedzieliśmy się także chociażby o udziale aktualnego czempiona wagi półśredniej i najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe – Kamaru Usmana (20-1) w filmie Marvela.

Zobacz także: Mistrz UFC, Kamaru Usman, zagra w kolejnym hicie Marvela – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”

Źródło: MMA Fighting