Na początku maja w Jekaterynburgu odbędzie się RCC 9. Na tej gali wystąpi Wagner Prado (15-4-1), który zmierzy się z Kirillem Kornilovem (8-0).

Wagner Prado w latach 2012-2013 walczył dla UFC. Jednak po dwóch porażkach z rzędu został zwolniony z amerykańskiej organizacji. Brazylijczyk dał się poznać polskiej publiczności z występów dla federacji KSW, gdzie stoczył dwa wygrane pojedynki. Na gali z numerem 44 wygrał z Chrisem Fieldsem (12-8-1). Cztery miesiące później na KSW 45 znokautował w pierwszej rundzie Łukasza Parobca (14-10-2). W ostatnim boju na Battlefield 2 zremisował z Doo Hwanem Kimem (12-5-1).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez RCC_MMA (@rcc_mma)

Kiril Kornilov do tej pory w zawodowej karierze w MMA nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Jest on również zawodnikiem kickboxingu, gdzie walczył dla organizacji w Glory. W swoim debiucie w mieszanych sztukach walki na S-70 pokonał byłego mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (12-7).  W ubiegłym roku na FEN 27 zwyciężył z Sewerynem Kirschhiebelem (2-4). W swoim poprzednim występie na RCC: Intro 11 wygrał przez TKO z Yuriy’em Fedorovem (7-3)

Gala RCC 9 odbędzie się 3 maja w Jekaterynburgu.

Zobacz także: Kerisson Leal nowym rywalem Kamila Mindy na OKTAGON 23 w Brnie

źródło: Instagram/RCC