Abdoul Abdouraguimov znalazł nowy sportowy dom! Występujący pod flagą Francji zawodnik oficjalnie dołączył do PFL. Debiut nastąpi 30 września, podczas gali w Paryżu. 

Profesjonalny rekord 16-1, dwa mistrzowskie pasy Ares FC – z takimi osiągnięciami Aboul Abdouraguimov na pewno nie mógł narzekać na brak ofert. Na przestrzeni ostatnich tygodni bardzo dużo mówiło się o tym, iż powinien dołączyć teraz do UFC. Ostatecznie wybrał jednak nieco inny kierunek. Oficjalnie potwierdzono już jego angaż w PFL.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Cieszący się sporą popularnością były pogromca chociażby Rafała Haratyka (16-5-2) po raz pierwszy wejdzie do klatki amerykańskiej promocji już 30 września. Dojdzie wówczas do jego konfrontacji z Quemuelem Ottonim (12-3). Ta rozegra się w limicie wagowym do 77 kilogramów.

To jednak nie wszystko. Potwierdzono także, iż Abdouraguimov ma zagwarantowane miejsce wśród zawodników, którzy wystąpią w przyszłorocznym turnieju. Jak doskonale wiadomo – pod sztandarem PFL do zyskania jest nie tylko mistrzowskie trofeum, ale i milion dolarów.

Zobacz także: Aż cztery mistrzowskie walki na Bellator 300!

Źródło: Instagram/PFL