Największa organizacja MMA w Europie ogłosiła dziś pierwszych pięciu zawodników, których będziemy mogli podziwiać w klatce podczas gali ACB 92 w szwedzkim Malmo.

Najbardziej znanym z zawodników jest zdecydowanie Reza Madadi (14-6), który przez ostatnie sześć lat toczył boje w UFC. Zwyciężał tam trzykrotnie i czterokrotnie musiał uznawać wyższość rywali.

Kolejnym zawodnikiem jest uczestnik The Ultimate Fighter 22 – Frantz Slioa (6-0), który miesiąc temu udanie zadebiutował w ACB wypunktowując na pełnym dystansie Adriana Diaza.

W klatce zobaczymy także innego uczestnika TUF 22, Martina Svenssona (15-6). Szwed swoją ostatnią walkę stoczył na gali Cage Warriors  79, gdzie poddał w 2 rundzie Scotta Clista.

Czwartym fighterem jest były zawodnik UFC oraz Bellatora, a także uczestnik TUF 18, Sirwan Kakai (12-5). Popularny Zohan nie może zaliczyć występów w największych organizacjach świata do udanych, ponieważ jego rekord tam to jedno zwycięstwo i trzy porażki.

Ostatni z zawodników to Martin Akhtar (11-5). Mieszkający w Malmo reprezentant Szwecji w ostatnim czasie walczył dla organizacji Superior FC, gdzie wygrał dwa ostatnie pojedynki.