KSW odsłania kolejne karty, dotyczące grudniowego wydarzenia z numerem 65. Do rozpiski gali oficjalnie wpisano polsko-mołdawski pojedynek – Adam Niedźwiedź kontra Ion Surdu. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Adam Niedźwiedź (8-4) jak dotąd pod sztandarem KSW zameldował się dwukrotnie. Zadebiutował tam w sierpniu minionego roku, kiedy to podczas 54. edycji stanął w szranki z Kacprem Koziorzębskim (7-4). Konfrontacja ta jednak zupełnie nie ułożyła się po jego myśli i finalnie musiał uznać wyższość przeciwnika, przegrywając przed końcem drugiej rundy. Zdążył się już jednak po tym odbić, w czerwcu poddając Jakuba Kamieniarza (9-8).

Zobacz także: Starcie Szymańskiego z Legierskim dodane do karty walk gali KSW 65

Jego najbliższy oponent – Ion Surdu (11-3) również dotychczas walczył dla największej, polskiej organizacji dwukrotnie. Po raz pierwszy miało to miejsce podczas gali z numerem 55, gdy zmierzył się z Tomaszem Romanowskim (14-8). Pojedynek zakończył się po pełnym dystansie, a sędziowie jednogłośnie wskazali Polaka na zwycięzcę. Następnie wchodził do okrągłej klatki w kwietniu tego roku, kiedy bardzo efektownie – już w inauguracyjnej odsłonie – znokautował wysokim kopnięciem wcześniej wspominanego Koziorzębskiego.

Źródło: Instagram/KSW