BREAKING: Krzysztof Jotko vs. Makhmud Muradov na październikowej gali UFC

652

Zaledwie wczoraj Makhmud Murdov ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że podpisał kontrakt na kolejną walkę w UFC, a już dziś, ubiegając najwyraźniej oficjalny komunikat, przekazał, kim będzie rywal.

Makhmud Muradov (24-6) zmierzy się 17 października z naszym rodakiem, Krzysztofem Jotko (22-4).

„17 października idę po kolejne zwycięstwo! Wielkie dzięki za Wasze wsparcie!”

napisał Muradov na swoim instagramowym koncie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Doskonale znany polskim fanom MMA zawodnik, którego pod swoje skrzydła wziął Floyd Mayweather, trenuje od dawna w Ankos MMA w Poznaniu. Mach jest przede wszystkim wielką gwiazdą u naszych południowych sąsiadów, gdzie toczył boje w organizacji Oktagon MMA tuż przed zakontraktowaniem przez UFC. W największej organizacji MMA na świecie Muradov stoczył  do tej pory 2 walki, w obu wygrywając i pozostawiając po sobie znakomite wrażenie. W polu pokonanych pozostawił Alessio Di Chirico (jednogłośna decyzja) i Trevora Smitha (nokaut w pierwszej rundzie).

Październikową walkę szybko potwierdził również drugi z zawodników:

Krzysztof Jotko walczy dla UFC od 2013 roku. W tym czasie stoczył 13 pojedynków. Ostatnie trzy boje przyniosły Polakowi zwycięstwa, co jest o tyle ważne, że wcześniej Krzysiek zanotował kiepską passę przegranych i zaczynał już nawet martwić się o pozostanie w UFC.

 Zobacz także: UFC on ESPN 8: Krzysztof Jotko jednogłośnie lepszy od Eryka Andersa

 

źródło: Facebook/Muradov, Twitter/Krzysztof Jotko