Nie da się ukryć, że niepokonany Francuz jest absolutną gwiazdą mieszanych sztuk walki w swoim kraju. Bilety na galę zostały sprzedane w ciągu 20 minut po ogłoszeniu jego walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Cedric Doumbe (5-0) stoczył zaledwie 5 pojedynków w zawodowym MMA, a już dorobił się statusu supergwiazdy w swojej ojczyźnie. Były kickboxer wszystkie starcia w nowej formule wygrał przed czasem i tylko dwa z nich wyszły poza pierwszą rundę. Organizacja PFL poinformowała dziś, że Francuz zawalczy w main evencie gali, która odbędzie się 7 marca, w mogącej pomieścić do 20 tysięcy kibiców Accor Arenie, w Paryżu. Jego przeciwnikiem będzie Baissangour Chamsoudinov (7-0), który również może pochwalić się nieskazitelnym rekordem.

Jak donoszą zagraniczne media, wszystkie bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane w ciągu dwudziestu minut od ogłoszenia walki wieczoru. Warto dodać, że to jedyne zestawienie, jakie poznaliśmy do tej pory.

Dla byłego mistrza GLORY, będzie to druga batalia pod sztandarem Professional Fighters League. W debiucie dla amerykańskiej federacji, znokautował Jordana Zebo. Potrzebował na to zaledwie 9 sekund.

Zobacz także: Mistrzowie Bellatora kontra mistrzowie PFL na gali w Rijadzie!

Źródło: X / MMA Orbit. Fot.: Instagram / Cedric Doumbe