Jeżeli istnieje na świecie zawodnik – aktywny bądź nie – który zna się na zapasach, zdecydowanie jest nim Khabib Nurmagomedov. Dagestańczyk był pod ogromnym wrażeniem umiejętności obu zawodników biorących udział w main evencie UFC Vegas 57.

Cóż to był za wieczór dla polskich kibiców! Mateusz Gamrot (21-1) dostarczył im mnóstwo radości, zwyciężając w walce wieczoru UFC Vegas 57. Choć nie było łatwo, w opinii sędziów, Polak prowadził w trzech na pięć możliwych odsłon. Tuż po zakończeniu, bój ten skomentował nie kto inny, jak były mistrz największej organizacji MMA na świecie – Khabib Nurmagomedov (29-0). Z wpisu jasno wynika, iż „Dagestański Orzeł” był pod wrażeniem umiejętności, jakie obaj fighterzy zaprezentowali.

„Chcę zobaczyć 5 kolejnych rund. Co za świetna walka, wow. Fenomenalny matchmaking, Sean Shelby.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

To jednak nie wszystko! Khabib Nurmagomedov obecny był w UFC Apex i z bliska przyglądał się poczynaniom Gamrota i Tsarukyana. W momencie, kiedy tylko Polak wybiegł z oktagonu, niegdysiejszy dominator osobiście złożył mu gratulacje.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

Po tak udanym występie, „Gamer” nie zamierza się zatrzymywać ani na moment. Jeszcze będąc w klatce, rzucił rękawice byłemu, tymczasowemu mistrzowi i pretendentowi do pełnoprawnego tytułu – Justinowi Gaethje’emu (23-4). Czy właśnie to będzie kolejny oponent Polaka? Czas pokaże.

Zobacz także: „Jest najbrutalniejszym kolesiem w tej dywizji!” – Mateusz Gamrot rzuca wyzwanie Justinowi Gaethje!

Źródło: Twitter/Khabib Nurmagomedov, Twitter/MMAWeekly, Instagram/UFC