Już 19 września odbędzie się UFC Vegas 8. Na Instagramie ogłoszono, że na tej gali Ciryl Gane (6-0) zmierzy się z Shamilem Abdurakhimovem (20-5). DO tej walki miało już dojść na UFC 249, ale Francuz z powodu problemów zdrowotnych zmuszony był do wycofania się z tego starcia.
Ciryl „Bon Gamin” Gane do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Niemal wszystkiego swoje wygrane walki, kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. W swoim poprzednim boju na UFC on ESPN+23 wypunktował Tannera Bosera (19-6-1).
Wyświetl ten post na Instagramie.🇫🇷 @Ciryl_Gane is back! He meets @shamilabdurakhimov at #UFCVegas11
Shamilem Abdurakhimov na UFC on ESPN+7 pokonał przez TKO naszego rodaka Marcina Tyburę (19-6). Podczas UFC 242 w Abu Dhabi przegrał przez TKO z Curtisem Blaydesem (14-2). Ta porażka przerwała jego passę 3 wygranych z rzędu.
Gala UFC Vegas 8 odbędzie się 19 sierpnia w Las Vegas.
Zobacz także: Damian Kosiorek rywalem Sławomira Rawińskiego na Minutor Energia Armia Fight Night 8
źródło: UFC, Instagram















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






