Już 19 września odbędzie się UFC Vegas 8. Na Instagramie ogłoszono, że na tej gali Ciryl Gane (6-0)  zmierzy się z Shamilem Abdurakhimovem (20-5). DO tej walki miało już dojść na UFC 249, ale Francuz z powodu problemów zdrowotnych zmuszony był do wycofania się z tego starcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ciryl „Bon Gamin” Gane do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Niemal wszystkiego swoje wygrane walki, kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. W swoim poprzednim boju na UFC on ESPN+23 wypunktował Tannera Bosera (19-6-1).

Wyświetl ten post na Instagramie.

🇫🇷 @Ciryl_Gane is back! He meets @shamilabdurakhimov at #UFCVegas11

Post udostępniony przez UFC Europe (@ufceurope)

Shamilem Abdurakhimov na UFC on ESPN+7 pokonał przez TKO naszego rodaka Marcina Tyburę (19-6). Podczas UFC 242 w Abu Dhabi przegrał przez TKO z Curtisem Blaydesem (14-2). Ta porażka przerwała jego passę 3 wygranych z rzędu.

Gala UFC Vegas 8 odbędzie się 19 sierpnia w Las Vegas.

źródło: UFC, Instagram