Conor McGregor vs Diego Sanchez? Irlandczyk zasugerował taki pojedynek

250
źródło: metro.co.uk

Diego Sanchez wygrał pojedynek z Michelem Pereirą na gali w Rio Rancho przez dyskwalifikację przeciwnika. Krótko po walce na Twitterze wymowny wpis zamieścił Conor McGregor.

Pereira wygrywał pojedynek z Sanchezem do momentu wyprowadzenia nielegalnych kolan w parterze na głowę rywala. Lekarz dopuścił Diego Sancheza do walki, ale zawodnik skorzystał z możliwości przerwania pojedynku i finalnie Michel Pereira przegrywa przez dyskwalifikację.

Zobacz również: UFC Rio Rancho: Szalony Michel Pereira przegrał wygraną walkę z Diego Sanchezem przez dyskwalifikację [WIDEO]

Po walce na swoim Twitterowym koncie – Conor McGregor zamieścił wpis, który sugeruje, że chciałby pojedynku z Diego Sanchezem.

Nie wiadomo jak mamy traktować ten wpis McGregora, ale walka z Sanchezem to dla niego krok w tył. Irlandczyk wciąż chce rewanżowego starcia z Khabibem Nurmagomedovem, więc ewentualna walka i wygrana z Diego Sanchezem nie przybliżą go do tego celu. Sanchez przegrał z Michaelem Chiesą na gali UFC 239, a na minionym wydarzeniu w Rio Rancho przegrywał pojedynek do momentu nielegalnego kolana.

Conor podczas UFC 246 w styczniu błyskawicznie rozprawił się z Donaldem Cerrone, pojedynek odbył się kategorii półśredniej i wiele mówiło się, ze kolejna walka też odbędzie się kategorii do 170 funtów. Nikt jednak nie brał pod uwagę jako potencjalnego przeciwnika – Diego Sancheza.

Wpis Conora możemy również traktować jako prowokację, drwinę bądź za dużą dawkę Proper Twelve spożytą podczas oglądania gali. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji i ewentualny komentarz Irlandczyka.

źródło: Twitter