Wygląda na to, że wcześniejsze słowa Colby’ego Covingtona na tyle ubodły Iana Garry’ego, że ten nie zamierza mu odpuścić. Tym razem napisał do niego prywatną wiadomość, którą szybko zdecydował się udostępnić.

Znany z bardzo ciętego języka Colby Covington (17-4) jakiś czas temu zaatakował Iana Garry’ego (14-0). Oprócz samego zawodnika, bardzo mocno oberwało się także jego żonie. Wypowiedź ta niesamowicie nie spodobała się Irlandczykowi, który mocno odpowiedział, apelując o konfrontację.

Zobacz także: „Pozbawię cię przytomności i zostawię w kałuży własnej krwi” – Garry zwraca się do Covingtona

Kwestia ta nadal nie jest rozwiązana, a sam Garry nieustannie upomina się o kontrakt. Widać, że druga strona na razie nie jest specjalnie zainteresowana, co jednak nie odtrąca głównego zainteresowanego. „The Future” absolutnie nie zamierza się poddawać.

„Przestań być c*pką. Z twoją stopą wszystko w porządku. Zaakceptuj walkę. Nie możesz tak p*erdolić i tego nie poprzeć czynami, tchórzu.”

„Chciałbym zgłosić zaginienie…”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Będący na czwartym miejscu w rankingu kategorii półśredniej Covington nie walczył od grudnia minionego roku. Ponownie w swojej karierze stanął wtedy przed szansą sięgnięcia po pas, jednakże finalnie mu się to nie udało. Po pięciu rundach jednogłośnie przegrał na kartach sędziowskich z Leonem Edwardsem (22-3).

Źródło: Instagram/Ian Garry, fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC, Cooper Neill/Zuffa LLC