Dan Hooker chce zawalczyć ponownie przed końcem roku, wskazuje dwóch potencjalnych rywali

115
źródło: mmajunkie.com

Dan Hooker w zeszłą sobotę na gali UFC on ESPN 12 stoczył wyniszczający, pięciorundowy pojedynek z Dustinem Poirierem, który przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Nowozelandczyk myśli już jednak o tym, z kim zmierzy się w swojej następnej walce, którą chciałby stoczyć przed końcem bieżącego roku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rozglądam się za tym, z kim stoczę swój następny pojedynek i tak myślę, że albo z Tonym, albo z Oliveirą. Uważam, że każde z tych starć, to pojedynek na poziomie walki wieczoru. Oliveira dał się ponieść emocjom wyzywając Poiriera i Conora. Owija w bawełnę i wyzywa każdego oprócz mnie i Tony’ego.

powiedział „The Hangman” w wywiadzie dla Submission Radio, po czym dodał:

[Oliveira] To zabawny gość. Ale tak, muszę poczekać i zobaczyć, bo walka z Tonym ma dla mnie oczywiście więcej sensu. Jeśli jednak będę musiał wrócić, aby umocnić swoją pozycję w pierwszej piątce, to z chęcią to zrobię. Chcę po prostu zawalczyć przed końcem roku. A jedno z tych dwóch nazwisk ma dla mnie sens.

Hooker za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się również do słów Chaela Sonnena, który zasugerował, że 30–latek może wyzwać na pojedynek wspomnianego już wcześniej Tony’ego Fergusona.

„Dajcie mi Tony’ego. @ChaelSonnen to pieprzony jasnowidz!”

Zobacz także: Polacy wśród nominowanych na World MMA Awards

Źródła: BJPENN, Twitter