Daniel Omielańczuk zapowiada powrót do treningów

428
ACA MMA

Jeden z najlepszych, polskich „ciężkich” stanął niedawno przed ogromną szansą sięgnięcia po mistrzowski tytuł organizacji ACA. Polak niestety nie był w stanie wystarczająco mocno przeciwstawić się swojemu rywalowi i został znokautowany już w pierwszej rundzie. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mistrzowski pas organizacji ACA w królewskiej kategorii powędrował do Stanów Zjednoczonych. Tony Johnson Jr. (14-5-1) wywalczył tytuł, fundując reprezentującemu barwy WCA Fight Team, Danielowi Omielańczukowi (24-10-1) brutalny nokaut. Ze zdrowiem Polaka na szczęście jest wszystko w porządku, dlatego ten po niespełna dwóch tygodniach absencji, zapowiada swój powrót do treningów.

38-latek wcześniej mógł cieszyć się serią czterech wygranych z rzędu. To właśnie ona zapewniła mu walkę o najwyższe trofeum. Niestety, ostatecznego celu nie udało się zrealizować, ale możliwe, że w przyszłości stanie jeszcze przed taką szansą. Na ten moment nie wiadomo kiedy, ani naprzeciw kogo przyjdzie mu się zmierzyć w następnym boju, dlatego pozostało jedynie cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Zobacz także: Organizacje PFL oraz Bellator nie są zainteresowane Yoelem Romero

Źródło: Instagram/Daniel Omielańczuk