Darren Till za pośrednictwem mediów społecznościowych zareagował na wiadomość o odejściu Yoela Romero z organizacji UFC.

W piątkowy wieczór Ariel Helwani z ESPN ogłosił, iż Yoel Romero (13-5) odchodzi z organizacji UFC. „Soldier of God” na ostatnie 5 walk aż czterokrotnie wychodził z oktagonu jako pokonany. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 248, gdzie musiał uznać wyższość Israela Adesanyi (20-0). Wielu kibiców wciąż uważa Romero za czołowego zawodnika i dlatego też jego zwolnienie jest szokującą informacją.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Darren Till (18-3) za pośrednictwem Instagrama wstawił post, w którym odnosi się do informacji o odejściu Yoela Romero z organizacji UFC.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez D (@darrentill2)

„Chcę walczyć z Yoelem Romero w mojej następnej walce w UFC. Jazda Yoel, jestem gotowy.”

Darren Till swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC on ESPN 14, gdzie został pokonany przez Roberta Whittakera (22-5). „Gorilla” miał się zmierzyć z Jackiem Hermanssonem (21-6), ale Anglik wycofał się z tej walki z powodu kontuzji.

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej organizacji zobaczymy teraz Yoela Romero.

Zobacz także: Vettori chętny na mistrzowską walkę z Adesanyą: „W pierwszej piątce nie ma dla mnie odpowiedniego przeciwnika”

źródło: bjpenn.com