Platforma UFC Roster Watch poinformowała o zwolnieniu trzech zawodników z organizacji UFC. Wśród nich znalazł się były pretendent do pasa mistrzowskiego – Darren Till.

Platforma UFC Roster Watch, która monitoruje zmiany w rosterze organizacji UFC, poinformowała o zwolnieniu trzech zawodników, w tym Darrena Tilla.

Jose Johnson to zawodnik, który został nagrodzony kontraktem z UFC po występie na Dana White’s Contender Series. Miał niedawno zaplanowane dwa pojedynki, z obu się jednak wycofał. Niewykluczone, że zawodnik sam poprosił o zwolnienie, bądź zakończył karierę z powodów zdrowotnych.

Wspomniany już Anglik ostatnio kompletnie sobie nie radził w klatce organizacji UFC. Po nieudanej próbie ataku na pas kategorii półśredniej, który wówczas posiadał Tyron Woodley, wygrał zaledwie jedną walkę, przegrywając po drodze cztery kolejne starcia. Ostatni raz, poległ w pojedynku z byłym mistrzem KSW – Dricusem Du Plessisem przez poddanie w trzeciej rundzie. Jego łączny bilans w UFC wyniósł: 6-5-1.

Podopieczny Khabiba NurmagomedovaZubaira Tukhugov nie tylko ciągle wypadał z zaplanowanych pojedynków, ale też nie robił wagi. Ponadto, w międzyczasie zaliczył też wpadkę dopingową, a ostatni pojedynek przegrał. Mimo bilansu 5-3-1, chyba nikt nie powie, że Rosjanin nie zasłużył na zwolnienie, po wszystkich tych perypetiach…

Zobacz także: Zemdlał i został zwolniony z UFC? Deron Winn w gorzkich słowach komentuje decyzję organizacji

źródło: UFC Roster Watch / Twitter