Według informacji zebranych przez portal severemma.com, Krzysztof Jotko, 1 kwietnia zastąpi kontuzjowanego Omariego Akhmedova i stoczy pojedynek z Willem Fleurym.

W niedawnym wywiadzie dla naszego portalu, Krzysztof Jotko potwierdził, że stoczy debiutancki pojedynek dla organizacji PFL 1 kwietnia. Nie miał jeszcze wówczas przeciwnika, a w zasadzie miał, lecz był to jego klubowy kolega. W związku z tą niedogodnością, obie strony poprosiły zarząd PFL o zmianę przeciwników. Prośba została wysłuchana – Polak za równy miesiąc stawi czoła Willowi Fleury’emu.

Irlandczyk miał się zmierzyć z Omarim Akhmedovem, natomiast Rosjanin wypadł ze starcia. W związku z tym, PFL postanowił zestawić go z Jotką.

Fleury może się aktualnie pochwalić serią czterech zwycięstw, wszystkich odniesionych przez decyzje. Ostatniej porażki doznał na gali EFM Show, ulegając przez poddanie Maciejowi Różańskiemu. Wcześniej przegrywał także m.in. z Alenem Amedovskim, którego Jotko totalnie zdeklasował.

Polak po porażce z Brendanem Allenem rozstał się z organizacją UFC. Jego łączny bilans w największej lidze MMA na świecie wyniósł ostatecznie 11-6, spędził tam prawie 10 lat.

Zobacz także: Michał Andryszak i Karolina Sobek wystąpią na kwietniowej gali PFL! Poznaliśmy rywali

Zapraszamy do przesłuchania ostatniego wywiadu z Krzysztofem, który znajduje się na naszym kanale: