Już w następny weekend odbędzie się UFC Vegas 23. Niestety z powodu kontuzji z gali wypada Darren Till (18-3), który w walce wieczoru miał zmierzyć się z Mavinem Vettorim (16-3-1).

Darren Till w ostatnim czasie miesza wygrane z porażkami. W amerykańskiej organizacji stoczył wiele emocjonujących pojedynków. W 2019 roku przeszedł do wagi średniej i na gali z numerem 244 pokonał przez decyzję sędziowską Kelvina Gasteluma (17-6). W swoim poprzednim występie na UFC Fight Island 3 przegrał na punkty z byłym mistrzem dywizji średniej Robertem Whittakerem (22-5).

Ariel Hellwani zdradził, że Kevin Holland (21-6) chce zastąpić Anglika na tym wydarzeniu, co kilka chwil później na Twitterze potwierdził sam Amerykanin.

„Kevin Holland zgodził się wejść z krótkim wyprzedzeniem na walkę z Marvinem Vettorim 10 kwietnia. Jego sztab twierdzi, że czekają na odpowiedź z drugiej strony, jak mi powiedziano.”

„Zaakceptowałem już ten pojedynek godzinę temu.”

Marvin Vettori szybko odpowiedział na ten tweet wyrażając chęć na taki pojedynek.

„Zróbmy to”

Kevin Holland trafił do amerykańskiej organizacji po pokonaniu Willa Santiago Jr (9-7) na gali z cyklu Dana White’s Contender Series. W zeszłym roku był najaktywniejszym zawodnikiem w UFC tocząc aż pięć wygranych pojedynków. Ta seria została przerwana na UFC Vegas 22, gdzie przegrał na punkty z Derekiem Brunsonem (22-7).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Marvin Vettori zadebiutował w UFC w 2016 roku na gali z numerem 202, gdzie poddał Alberto Uda (14-4). Obecnie może się pochwalić czterema wygranymi pojedynkami z rzędu. W swoim ostatnim występie na UFC on ESPN 19 pokonał przez decyzję Jacka Hermanssona (21-6)

Zobacz także: Zapowiedź walki Till vs. Vettori: „Udowodnię, że jestem jednym z najlepszych” [WIDEO]

źródło: ESPN, Twitter